top of page

Sezóna ukončena

Sezóna nám letos úspěšně skončila, ale i tak se k nám můžete podívat dříve, než příští rok v létě. Pro větší skupiny od 10 osob si můžete prohlídky u nás objednat (vstupné mimo hlavní sezónu činí 100 Kč/dítě a 150 Kč za dospělého.)

K objednání skupiny preferujeme emailovou adresu: chrustenicka.sachta@seznam.cz, ale můžete využít samozřejmě i telefonní čísla na správce dolu: +420 606 885 595/tel.č. pro objednání skupin +420 705 308 083 (buďte prosím při delší odezvě trpěliví – děláme to ve svém volné čase, a proto nám může odpověď trvat trošku déle nebo nemusíme vždy hovor přijmout, pak to zkuste třeba za hodinu znovu ...)

Krom toho se pokusíme přes zimu zorganizovat mimořádné akce a otevřené dny, ve kterých budou probíhat mimořádné prohlídky, ozvláštněné jízdy vláčkem či další speciální program.

Sledujte tedy naše webové stránky i Facebook: Důlní expozice Chrustenická šachta ...

Těšíme se na Vaši návštěvu!


242 zobrazení0 komentářů

📣Sezóna 2023 se nám nezadržitelně blíží! ⏳⚒️ V červnu Vás provedeme zatím pouze na objednání a to počtu minimálně 10 návštěvníků. V červenci a srpnu pro Vás budeme mít otevřeno každý víkend od 10:00

Vážení návštěvníci, z technických důvodů se letos nebude konat tradiční Mikulášská. Velice se omlouváme.

Bohužel musíme z interních důvodů uzavřít důl již tento víkend. V sobotu i neděli budou prohlídky probíhat normálně. V září se provází pouze po předchozí domluvě. Velice se omlouváme a děkujeme za poc

kladivo1.png

důlní expozice

CHRUSTENICKÁ ŠACHTA

bottom of page