Sezóna ukončena

Sezóna nám letos úspěšně skončila, ale i tak se k nám můžete podívat dříve, než příští rok v létě. Pro větší skupiny od 10 osob si můžete prohlídky u nás objednat (vstupné mimo hlavní sezónu činí 100 Kč/dítě a 150 Kč za dospělého.)

K objednání skupiny preferujeme emailovou adresu: chrustenicka.sachta@seznam.cz, ale můžete využít samozřejmě i telefonní čísla na správce dolu: +420 606 885 595/tel.č. pro objednání skupin +420 705 308 083 (buďte prosím při delší odezvě trpěliví – děláme to ve svém volné čase, a proto nám může odpověď trvat trošku déle nebo nemusíme vždy hovor přijmout, pak to zkuste třeba za hodinu znovu ...)

Krom toho se pokusíme přes zimu zorganizovat mimořádné akce a otevřené dny, ve kterých budou probíhat mimořádné prohlídky, ozvláštněné jízdy vláčkem či další speciální program.

Sledujte tedy naše webové stránky i Facebook: Důlní expozice Chrustenická šachta ...

Těšíme se na Vaši návštěvu!


227 zobrazení0 komentářů

Berounský deník napsal o koncertu kvarteta Napříč, který se konal 12.6. v našem podzemí! Odkaz zde na článek zde: https://berounsky.denik.cz/kultura_region/podivejte-se-kvarteto-napric-zahralo-v-dulni

kladivo1.png

důlní expozice

CHRUSTENICKÁ ŠACHTA