top of page

Sezóna 2021 se blíží!

Sezóna 2021 je již za dveřmi a my neztrácíme naděje! Věříme, že vás v naší expozici budeme moci již brzy přivítat. Letošní sezóna bude nejspíš trochu jiná, ale ani to nás neodradí. Naše prohlídka je nezapomenutelná, ať už v rouškách nebo bez nich.

Také my jsme si pro vás nachystali pár změn. Ty budou ale pozitivnějšího rázu. Pokud nám to situace dovolí, otevřeme letos o týden dříve, tedy 19. června. Nově budeme mít v červenci a v srpnu otevřeno i v týdnu, a to ve čtvrtky a v pátky, vždy od 10:00 do 15:00. Prohlídky budou probíhat každou hodinu.

Foto: Simona Ciprianová

Několik změn a novinek se objeví i v našich prohlídkách, nebudeme ale nic prozrazovat. Pokud jste u nás již byli, neváhejte a přijďte znovu! Jistě vás opět dokážeme zaujmout a překvapit.

Těšíme se na vás!


Vaši průvodci.

414 zobrazení0 komentářů

📣Sezóna 2023 se nám nezadržitelně blíží! ⏳⚒️ V červnu Vás provedeme zatím pouze na objednání a to počtu minimálně 10 návštěvníků. V červenci a srpnu pro Vás budeme mít otevřeno každý víkend od 10:00

Vážení návštěvníci, z technických důvodů se letos nebude konat tradiční Mikulášská. Velice se omlouváme.

Bohužel musíme z interních důvodů uzavřít důl již tento víkend. V sobotu i neděli budou prohlídky probíhat normálně. V září se provází pouze po předchozí domluvě. Velice se omlouváme a děkujeme za poc

kladivo1.png

důlní expozice

CHRUSTENICKÁ ŠACHTA

bottom of page